Макет календаря “Мій перший рік життя”

Зараз працюю над створенням макету календаря для подарунку сім’ї, яка в якої народилося немовля. Звичайно, йдучи на оглядини, потрібно придбати подарунок для малечі. Календар “Мій перший рік життя” – гарний подарунок для сім’ї. Мама зможе за допомогою наліпок помітити перші важливі віхи життя карапуза: перша посмішка, перший переворот, перший зубчик, перший похід до лікаря… тощо. На кожен місяць заплановане місце для фотографії.

Завдяки персоналізованому вмісту, цей дитячий календар гарантує, що жоден день у перші 12 місяців не буде забутий. У календарі можна використовувати наклейки та ярлики, щоб відзначати щасливі моменти, вставляти свої перші фотографії та писати особисті історії. Календар для заповнення, ідеальний для запам’ятовування часу, яким наповнені перші роки життя вашого малюка.

Із календарем я додаю наліпки: ви можете відзначити день першої посмішки, перший зубчик, перше слово. День, коли ваш малюк вперше перевернувся, взяв пальчик до рота, вперше сів чи вперше зіп’явся на ніжки. Перші страви та враження від них.

Впевнена, в житті вашого малюка, перший рік надзвичайно особливий і швидкоплинний, тож замовляйте календар та занотовуйте його перші досягнення.

Календар “Мій перший рік життя” – ідеальний подарунок на  18-річчя вашої дитини 👌

З часом,  перегортаючи цей календар, ви поринете в приємні спогади.

Календар на перший рік малюка із наклейками про важливі події, календар із місцем для фотографій, подарунок для дитини, подарунок на свято дитини. Календар з наклейками на перший рік життя дитини.

Замовити сайт, інтернет магазин чи поліграфію

  • Добре, що приділили пару хвилин собі. Можливо, саме цей крок приведе до успіху!

 

Вибачте, але це необхідний засіб від спаму 😉