Заплановано:
- головний проєкт на сьогодні білінгвальний сайт: https://www.eagleeye.autos
- макети постерів
- макети етикеток для подарунків,
- макети наліпок,
- макети листівок.

Власний веб-сайт є ефективним інструментом ведення бізнесу та важливою складовою іміджу компанії. Перше питання, яке виникає –

Де замовити сайт?

І друге питання –

Скільки коштує сайт або інтернет-магазин?

Все дуже просто. Пишіть мені і я створю для вас сайт або інтернет-магазин на Word Press. Магія проста! 🙂

І найголовніше питання для вас – скільки коштує розробка інтернет-магазину чи сайту під ключ? Враховуючи свої можливості та досвід, для вас інтернет-магазин з функціоналом вказаним тут в вигляді таблиці  буде коштувати від 10000грн. Повірте, функціональність його та зручність вас приємно порадують. Інтернет-магазин недорого швидко, якісно та під ключ з подальшою підтримкою та супроводом. Якщо у вас є якісь сумніви, поділіться ними зі мною, я обов’язково що-небудь придумаю, щоб ваші бажання: інтернет-магазин або сайт якісно і недорого збіглися з можливостями: інтернет-магазин або сайт якісно і недорого. І не “ведіться” на рекламу – зроби сайт сам! Створити сайт – це як побудувати будинок. Ви можете, звісно і самі, але у вас вийде, скоріш за все, Фігвам (Вігва́м) (житло лісових індіанців), якщо ви ніколи не будували будинки. І в мене, до речі, також. Я коли буду будувати будинок – довіряюсь професіоналам, і вам раджу. Кожен має робити те, що в нього виходить краще.

Сайт – 5000-7000грн.

Інтернет магазин  – 10000-15000грн.

Слайдер, рекламний банер, кнопки-посилання, макет візитки або рекламні листівки ви отримаєте в подарунок!!!

Покрокова інструкція нашої співпраці щодо створення сайту:

  1. Напишіть мені, скориставшись формою замовлення ТУТ
  2. Процес уточнень побажань. Можливе спілкування Skype, Viber, Telegram   Важливо! І для вас, і для мене: заповніть Технічне Завдання. Я надішлю вам після першого спілкування.
  3. На наступному етапі я створюю макет сайту, який викладу на тимчасовій адресі в інтернеті, щоб ви могли його побачити та внести зміни.
  4. Якщо ми погодили макет та бюджет сайту, то я беруся до роботи. На цьому етапі я допоможу вам підібрати адресу для сайту (Домове ім’я) та попрошу підтвердити вашу зацікавленість у моїй роботі 50% передоплати.
  5. Збирається чорновий варіант. Перевіряється. Коригується.
  6. Коли сайт готовий, а готовим його можна назвати після того, коли біля кожного пункту ТЗ прописано – зроблено. Ви оплачуєте решту 50%. Я встановлюю сайт на його постійне місце (хостинг). Додаю на сайт лічильники Google (Гугл Аналітік- раджу!), щоб можна було працювати зі статистикою. Ви отримуєте копію сайту в архіві.
  7. Місяць сайт підтримую  безплатно. Консультую, навчаю. Далі Ви можете вибрати будь-який тариф на підтримку. Також, у Вас є можливість замовити контекстну рекламу для сайту від Google AdWords або просування сайту, або заповнення товарами, послугами, якщо це інтернет-магазин.

Де замовити сайт – питання вирішено, тепер просто натискайте замовити сайт та заповніть форму для подальшої співпраці.

P/S/ Наближається запуск 4G! А значить, «гарячі круасани на ранок» можна буде замовити дорогою додому, на пробіжці, в метро, у пробці, як тільки згадали чи захотіли прямо з телефону. Ви власник сайту і Ваш продукт чи товар стане доступнішим для вашого ПОТЕНЦІЙНОГО споживача. Не пропустіть шанс. Чекаю на вас як свого улюбленого клієнта. До зустрічі! Пишіть. Будьте успішними, а я чим можу – допоможу.