Заплановано:
- головний проєкт на сьогодні білінгвальний сайт: https://www.eagleeye.autos
- макети постерів
- макети етикеток для подарунків,
- макети наліпок,
- макети листівок.

Не маєте часу підтримувати свій сайт?

Я подбаю про оновлення, резервне копіювання та підтримку вашого сайту.


 Обслуговування сайту або інтернет магазина на Ворд прес

Резервні копії WordPress

На створення веб-сайту витрачається багато часу та грошей. Потім він з’являється в Інтернеті, і так чи інакше ніхто більше не несе за нього відповідальності. В результаті, в якийсь момент сайт зламують або ви щось невдало змінюєте і розумієте, що у вас немає резервної копії або вона дуже стара. Ось тут і з’являюся я. Я хочу принаймні мати можливість надавати актуальні резервні копії.

Я дбаю про резервне копіювання вашого веб-сайту. Я роблю їх щодня або щотижня на зовнішніх серверах, щоб вони не були скомпрометовані або видалені навіть у випадку злому. Аварійне відновлення включено у вартість безкоштовно.

Оновлення сайту

WordPress швидко розвивається! Щоб уникнути проблем із сумісністю або прогалин у безпеці, веб-сайт необхідно регулярно оновлювати.

Баги/помилки швидко розпізнаються в найпоширенішій у світі CMS і виправляються, але їх також потрібно швидко встановлювати на кожен сайт. Вчасне оновлення забезпечує превентивний захист і блокує хакерів.

Що входить до пакету обслуговування WordPress?


Звітність та статистика

Раз на місяць я надсилатиму вам звіт про все, що було зроблено. Я також фіксую, чи був веб-сайт або інтернет магазин в будь-який час офлайн. Також я бачу, як швидко завантажується веб-сайт, і тому можу оптимізувати його після цього (за вашим бажанням та за окрему плату).

Я також використовую зовнішні дані, щоб надавати вам інформацію про кількість відвідувачів і рейтинг в Google

Метрики сайту
Кількість відвідувачів
Прогалини в безпеці
Оновлення звітів
Кількість відвідувачів та рейтинг Google

Резервні копії

Щотижневі резервні копії
Щомісячні звіти
Безкоштовне аварійне відновлення
200грн. в місяць

Резервні копії

Аварійне відновлення в робочий час протягом 8 годин з моменту повідомлення. Якщо необхідне повторне відновлення протягом одного місяця, це буде оплачуватися за собівартістю

Резервне копіювання + Оновлення

Щоденне резервне копіювання
Своєчасні оновлення безпеки
Нерегулярні оновлення
Щомісячні звіти
1400грн.
в місяць

Резерв +оновлення

Аварійне відновлення в робочий час протягом 8 годин з моменту повідомлення.

Повне обслуговування

Годинна послуга
Щоденне резервне копіювання
Своєчасні оновлення безпеки
Нерегулярні оновлення
Щомісячні звіти
5 000грн.
на місяць

Повний сервіс

Під сервісом мається на увазі час, який використовується в середньому щомісяця для додаткових завдань, таких як оптимізація або адаптація шаблонів або консультації та аналіз відповідно до ваших цілей. Я до ваших послуг особисто, електронною поштою або телефоном


Зауваження щодо стратегії оновлення
у пакетах обслуговування WordPress

Оновлення – це необхідний, але ручний процес: в принципі, будь-яке оновлення може вийти з ладу на будь-якій системі, тому я не встановлюю автоматичне оновлення. Не тому, що я цього не хочу, а для того, щоб мати можливість пропонувати цю послугу економічно ефективно. Середній екземпляр WordPress має 8 плагінів і дві теми. Щомісяця відбувається приблизно 1 оновлення ядра, кожен основний плагін випускає оновлення кожні 14 днів, а теми також оновлюються приблизно раз на місяць. В результаті виходить близько 20 оновлень на місяць в різний час. Якщо я створюю резервну копію перед кожним оновленням, входжу в систему і виконую оновлення, кожне оновлення займає 5-10 хвилин (без перевірки, чи не викликає воно проблем на кожному сайті). Якби я робила це 20 разів, то витрачав би 1-3 години на місяць. Кожні 2,5-5% оновлення йде не так, і сайт доводиться відновлювати (повертати із резервного стану) і аналізувати, де саме сталася помилка, що в середньому займає годину. Це також буде коштувати додаткову годину кожні 1-2 місяці. Це означає в середньому три години на місяць за припущенням погодинної ставки 90 євро нетто, тобто 270 євро плюс серверні потужності тощо.

Якщо ви хочете спочатку протестувати оновлення в тестовій системі, зусилля подвоюються/потроюються (приведення тестової системи разом з базою даних до стану робочої системи, встановлення оновлень, перевірка оновлень, встановлення оновлень в тестовій системі).

Хто взагалі пропонує обслуговування WordPress?

Зазвичай, обслуговування має пропонувати безпосередньо агентство, яке створило для вас сайт. Однак, може статися так, що ці агенції мають дуже сильний фокус на проектному бізнесі, і саме тут руку допомоги протягне фрілансер = “ваш айтішник” на аутсорсингу.

Що таке служба підтримки WordPress?

Під послугою підтримки WordPress, зазвичай, мається на увазі послуга, яка об’єднує резервні копії, оновлення та інші роботи з обслуговування вашого сайту на WordPress в єдиний пакет і пропонує його за фіксованою ціною.

Мої клієнти часто не мають уявлення про те, який обсяг робіт може включати в себе обслуговування. Ось чому я з радістю допоможу і візьму на себе цю роботу.

Навіщо регулярно оновлювати WordPress?

Якщо ви робите резервні копії вашого сайту (з усіма файлами і базами даних) на зовнішніх серверах, ви, ймовірно, захищені від втрати даних.

Достатньо того, що на вихідних була відкрита дірка в безпеці, і в понеділок вранці сайт був захоплений хакерами. Тому дуже важливо мати резервну копію і мати можливість швидко її відновити. Якщо резервній копії WordPress вже кілька місяців або років, можливо, сталося пошкодження, яке доведеться відновлювати в ході кропіткої і дорогої детальної роботи. У деяких випадках не все можна відновити, і контент доводиться створювати заново. Тож, щоб не доводилося створювати заново сайт чи онлайн магазин, потрібно обов’язково оновлювати вчасно WordPress.