Відремонтувати сайт. Скільки коштує полагодити сайт?

Полагодити сайт або покращити сайт, полагодити інтернет магазин.

Відремонтувати сайт. Скільки коштує? Сайт поламали. Скільки коштує його полагодити. Полагодити сайт терміново.

ЗРОБИТИ сайт або переробити сайт, полагодити інтернет магазин або розширити інтернет магазин функціоналом (накопичувальні знижки, наприклад). Що скільки коштує? Розкрию Вам кілька секретів оцінки вартості такої роботи.
ну, если что заходи

Зазначу спочатку, що такого роду робота не тішить нікого. Перешивати завжди складніше ніж зшити :)… Проблем з новою машиною менше ніж з б.у. Це всім зрозуміло. Але фрілансер, друг людини 🙂 і просто зобов’язаний, я так вважаю, допомагати. Звичайно, не завжди ця допомога йде на благо для фрілансера. Аж надто трудомісткий процес. Потрібно поставити спочатку правильний діагноз, а потім вилікувати. При цьому хворий говорить образно, де в нього болить, тицяючи пальцем :)))), а ви повинні правильно здогадатися, що він мав на увазі. І чим швидше ви здогадаєтеся, тим менше ви витратите час на лікування… Ну це я так, щоб було доступно-зрозуміло 🙂 зараз на тему: оцінка роботи фрілансера.

Я працюю за двома загальноприйнятими системами оплати: віддільна та погодинна. Кожен замовник вибирає зручну йому форму оплати.

Тепер детальніше про кожну.

1. Віддільна. Тут усе просто. Погодили вартість. Терміни виконання. Внесли 50% передоплати. Виконання роботи, далі оплата решта 50%. Всі задоволені. Продовжуємо співпрацю (так частіше відбувається) або розходимося до наступних зустрічей.

2. Погодинна. Тут також усе просто. Але є підводне каміння. Фрілансери, на диво, люблять круглі цифри. Я їх теж обожнюю, не кривитиму душею. Ви говорите мені про проблему, а я вам кажу з розумним виглядом 500 $. Імовірність того, що я ціну назвала зі стелі вкрай висока. У кожної розсудливої ​​людини такі суми відразу викликають підозри. Тому для мене важливим пунктом є чесна оцінка роботи фрілансера. З боку фрілансера скажу, що його теж треба зрозуміти. Замовник, як правило, важко уявляє, що йому треба зробити або полагодити. І пояснюючи завдання, яке ставить перед вами, сам не завжди його розуміє. Тому я, з пристойним досвідом фрілансу, раджу вам дізнаватися у скільки фрілансер оцінює свій годинник роботи. Вартість моєї години зазвичай коливається від 5$ до 7$ залежно від складності та термінів (сьогодні на завтра завжди дорожче). Кількість годин вираховується виходячи з технічного завдання (полагодити сайт, інтернет-магазин, зробити редизайн сайту) Я розбиваю проєкт на частини. Для кожної частини ставлю орієнтовний час виконання в годинах, повідомляю замовнику, з якого часу я працюю над його проєктом. Протягом цього часу замовник може звернутися до мене будь-якої хвилини за порадою, коригуванням.

Ось, мабуть, і все.

Я відкрита для співпраці.

Звертайтеся, якщо потрібна буде допомога вашому сайту чи магазину 🙂

І бажаю Вам знайти свого фрілансера!

ВАЖЛИВО!!!

Всі ремонтні роботи по сайтам та інтернет магазину роблю у себе на сервері!