Заплановано:
- головний проєкт на сьогодні білінгвальний сайт: https://www.eagleeye.autos
- макети постерів
- макети етикеток для подарунків,
- макети наліпок,
- макети листівок.

Вітаю вас💙💛 !

Ви на сайті фрилансера.

Створювати сайти та інтернет-магазини – це мій фриланс з 2005 року і до сьогодні. Це той щасливий випадок, коли хобі трансформується у професію. Сказати, що це сталося випадково – ні. Це результат симбіозу двох абсолютно полярних професій. Перша – дизайнер-модельєр і друга – економічна, економіка та підприємництво в Універі, та моєї самоосвіти. Із задоволенням створюю сайти під ключ із подальшою підтримкою. Спеціалізуюся на інтернет-магазинах. Працюю у відкритому режимі на своїх серверах та доменах. Даю посилання на перегляд та коригування проєкт. Якщо ви згодні на таку співпрацю, тоді на вас чекає: Сайт або інтернет-магазин “під ключ” з подальшою підтримкою + хостинг сайтів + макети рекламної продукції та готую етикетки для упакування подарунків. Працюю в графічних програмах Gimp та Corel Draw.

     Цікавий та професійний сайт, без сумніву, ознака успішної людини чи організації. Пропоную послуги (допомогу) у розробці сайтів, інтернет-магазинів “під ключ”. Є досвід, є бажання + приємними бонусами для Вас будуть макети рекламної поліграфії. Крім грамотного сайту з індивідуальним дизайном, Ви завжди зможете отримати безплатну консультацію щодо Вашого проєкту та подальшу підтримку.

З 2013 року я займаюся і рекламою сайтів у Google Adwords.

З 2014 року займаюся підтримкою сайтів та інтернет-магазинів. Розширенням функціонала:

  • наповнення корисними плагінами (наприклад: накопичувальні знижки для інтернет-магазину, галереї, відгуки, захист… щось прибрати, приховати, переробити, вдосконалити пошук та інше…)
  • прості та успішні email та SMS розсилки,
  • встановлення банерів, слайдерів і т.д.
  • Оновлення дизайну (редизайну) сайтів.

З 2017 року створила подарунковий сервіс “Просто ТАК”.

Розвиваюся та удосконалююся щороку із розумінням “досконалості немає межі”. Для мене завжди важливим є не процес, а результат. Тож проєкт не затягую. Якщо Ви вирішили замовити сайт – звертайтесь. Завжди сподіваюся на приємну та взаємовигідну співпрацю.

З березня 2022 року проживаю в Німеччині. Війна знищила мій офіс в м. Гостомелі. Та зруйнувала заміський будинок. Тепер там ростуть берези. Росіяни зробили із нього бліндаж, а у дворі залишилися глибока вирва від військової техніки, яку вони закопували поряд із дитячою гойдалкою. Гойдалки тепер не видно. Вона глибоко під землею. Будиночок, в якому наша сім’я збиралася на святковий шашличок та господарські будівлі поряд, стоять чорними вигорілими, як наші душі. Ми ніколи не зрозуміємо і не забудемо цю жорстокість, нелюдяність, яку вилили на нас росіяни. Ніколи! Тепер я вивчаю німецьку мову, щоб подякувати від щирого серця: Vielen Dank an mein geliebtes Volk in Deutschland für eure gütigen Herzen ♥️ і зовсім нічого не планую. Живу сьогодні.

2023- 2024 рік. Вчу німецьку мову. Успіхи… так собі. Звичайно, порівнюю себе сьогодні в рік назад, то тішить те, що хоч не падаю, а тримаю рівновагу. Звичано, навіщо про таке писати, та все ж… життя то не тільки взлети. Створюю паралельно філіал подарункового сервісу “Просто так” в Німеччині. Сайт: geschenke.fun Чому “fun” – банально дешевий домен. Багато часу витрачаю на створення нового проєкту, що із того вийде – напишу. Для Вас в мене завжди знайдеться час.

P/S/  Вирішили замовити інтернет-магазин – замовляйте! В роботі віддаю перевагу відкритості та чесності. Всі розмови тільки письмово (електронна пошта, Viber, Telegram). Написати мені можна у Viber, Whats або Telegram за номером: +38 067 209 07 72. Бережіть себе! Заробляйте та будьте успішні! А я чим можу – допоможу!

Тарифи на підтримку (аутсорсинг інтернет-магазинів, сайтів візитівок тут

Ціни на розробку сайтів та інтернет-магазинів тут   

“Хто хоче, той шукає можливості, хто не хоче – шукає причини”