10 правил, які змінюють буття.

Пишу для себе, виключно, аби спостерігати. Свято вірити в кожне не маю можливості. Народжена скептиком 🙂

  1. Закон Кідліна. Записана проблема – це проблема зменшена вдвічі. Це мені дуже нагадує про ліки. Якщо ви їх придбали, то таке відчуття, ніби то вони вже частково допомогли, відчуваєте вже якесь полегшення, і ви вже подумали, можливо їх не приймати. Наче вже не так і турбує той некомфортний стан… біль трішки затихла, але знаєте, що вони є, і якщо буде гірше, то ви іх будете вживати. А так поки нехай полежать в аптечці 🙂
  2. Закон Мерфі. Чим більше ви чогось боїтеся, тим більш ймовірно, що це станеться. (Не плутайте слово “більш ймовірно” із “обов’язково”/І ще… більш ймовірно це скільки 2-5-10% із 100%? Це автор не пояснює, а це надто важливо, як на мене :). Цей закон сприймайте як жартівливий узагальнений філософський принцип, який полягає в тому, що коли будь-яка неприємність може трапитись, — вона таки трапиться.
  3. Закон відсторонення. Коли ви відсторонюєтеся від усього – ви притягуєте все.
  4. Закон припущення. Припускаючи позитивний результат і займаючи впевнену позицію, ви можете впливати на свою реальність. P/S/ Тут автор не уточнює про яку реальність іде мова, про ту, що в голові, чи ту, яка оточує? Адже людині природньо бачити те, що вона бажає бачити. На решту акценти розсіюються, або взагалі, ігнорується реальність.
  5. Закон обміну енергією. Якщо ви будете обмінюватися тим, чого самі потребуєте, ви відкриєте доступ, до багатьох благ і отримаєте ще більше, ніж планували спочатку. Тут я взагалі трешую… Як можна обмінятися тим, чого в тебе немає. Ти сам цього потребуєш. ЙОГО(ЇЇ) немає ні в надлишку, щоб поділитися, а взагалі НЕМАЄ, щоб віддати останнє і отримати більше… Тут нескладно зовсім. Як ви гадаєте? Що хотів сказати автор?
  6. Закон достатку. Згідно із законами Всесвіту, улюбленці долі – це ті, хто свято вірить у себе, свою мудрість і унікальність. Вони точно знають, що саме можуть дати світу, тому завжди залишаються затребуваними. Покажіть мені ту людину, яка ТОЧНО знає, що може дати світу. Звичайно, є люди, які мають здібності, талант і використовують їх спочатку, щоб вижити, а потім вже приходить все інше… або не приходить.
  7. ььььь
  8. Закон плати. Ми розплачуємося не тільки за свої дії, але й за бездіяльність. Тут я погоджуюсь. “Під лежачий камінь вода не тече”- казала моя бабуся 🙂
  9. Закон прохання. Якщо ти нічого не просиш у Всесвіту, ти нічого і не отримаєш. Тут потрібно не сприймати слово “ПРОСИШ” так як воно звучить. Під словом просиш, на мою думку, приховане слово “СКОНЦЕНТРУВАТИ ЗУСИЛЛЯ над чимось”, “вирішити для себе, чого ти хочеш і йти до мети, діяти”, тільки дії приносять результати. І позитивні, звичайно, і негативні. Це все результат-досвід. Тобто, на мою думку, просто просити щось, у чогось абстрактного (в даному випадку під словом Всесвіт повна абстракція) ні до чого і не приведе, нічого і не отримаєш.
  10. Закон еволюції. Якщо ви НЕ бажаєте постаріти завчасно, намагайтеся весь час пізнавати нове. Я б тут додала: намагайтеся знаходити в буденності дива, будьте спостережливі, тоді ви зможете відкрити щось і здивуватися. Ось мені вже сорок, а я вперше про це почув (побачив). ВАВ! WAW! … якось так… P/S/ по собі відчуваю, що із віком дійсно важко чомусь радіти і дивуватися.