Півник. Декор іграшка своїми руками.

Півник. Декор іграшка своїми руками.

Перед новим роком моя домашня майстерня шила Півників  😉   :))))))) , тому що 2017 рік – рік Півня , і свої новорічні подарунки я доповнювала ось такими Півниками. Я їх трохи модернізувала :),  вставивши в спинку півника блискавку-замок, та наповнила цукерками.

Якщо ви бажаєте пошити для своєї дитини півника, чи замовити його можна на сайті подарункового сервісу  Просто ТАК

Пропоную переглянути ще роботу. Грілка на чайник для заварювання чаю Крольчиха. Вона може бути як самодостатнім подарунком так і доповненням в подарунковому наборі. Дарувати оригінальні та практичні подарунки завжди було правилом хорошого тону. Кролик доповнить прекрасну компанію в чаюванні. Ще варіанти грілок можна переглянути та замовити в майстерні свята або в подарунковому сервісі “Просто ТАК”

  • Зроблена з натуральних матеріалів: бавовна, льон.
  • Легко знімаються всі деталі для зручного догляду (прання) окремих частин.
ВАЖЛИВО! Ми не обмежуємо вас подарунками на нашому сайті, ви можете підібрати подарунки на різних сайтах, а нам дати тільки посилання на них. Ми придбаємо, оформимо і відправимо подарункову коробку з подарунками. Вам залишається, з чудовим настроєм, тільки подарувати її, АЛЕ іноді навіть цю функцію ми беремо на себе 🙂

А Handmade.ua можуть бути креативним доповненням до подарунків у святковій коробці. Замовляйте заздалегідь. Тисніть ЗАМОВИТИ коробку з подарунками! просто зараз!

Символ року 2017 (Півник)

Символ року 2017 (Півник), іграшки ручної роботи, півник, курочка, хенд мей. Виготовляється в обмеженій кількості. Наявність за запитанням. Зроблена за викройками Тільда.